Reklama

Foto/WideoLegionowskiPo godzinach

Serock: Szanty przy serockim molo

Reklama

W sobotę (30.08), w ostatni wakacyjny weekend mieszkańcy Serocka oraz odwiedzający gminę turyści mieli okazję bawić się przy serockim molo. Od godziny 16.00 do 20.00 mogli posłuchać popularnych przebojów oraz szant w wykonaniu dwóch zespołów SEGRAM oraz Cztery Refy.

Reklama

Uroczyste pożegnanie lata w Serocku rozpoczęły gry i zabawy sportowe. Po emocjach związanych z Finałem Letniej Ligi Siatkówki Plażowej, nadszedł czas na odpoczynek i plażowanie. Pogoda sprzyjała spacerom oraz zabawie na siłowni pod chmurką i placach zabaw dla najmłodszych.

Fot. Legio24Fot. Legio24

Organizatorzy zadbali o to, by wszyscy uczestniczący w imprezie plenerowej czuli się bezpiecznie. Przy wejściu ochrona sprawdzała torebki i plecaki. Nad bezpieczeństwem czuwała także Straż Miejska, która przez cały czas patrolowała okolice nad Zalewem Zegrzyńskim. Mimo, że nie było wielu chętnych na wieczorną kąpiel, ratownicy pilnowali wyznaczone kąpielisko.

Fot. Legio24Fot. Legio24

Żeglarskie ballady, szanty i pieśni wielorybnicze przyciągnęły zarówno młodszych jak i starszych mieszkańców Serocka. Niektórzy mają nadzieję, że szanty jeszcze wrócą na plażę, a impreza stanie się serocką tradycją.

Fot. Legio24Fot. Legio24

 

/iw/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close