Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Serock: Straż Miejska pomoże w uruchomieniu samochodu

Reklama

Serocka Straż Miejska pomoże w awaryjnym uruchomieniu samochodu. Specjalnie do tego celu zostało zakupione urządzenie rozruchowe Power Pack „Bully”, które można stosować nie tylko w osobówkach, ale także vanach i ciężarówkach. Jeśli nie możesz uruchomić silnika z powodu braku prądu w akumulatorze, wystarczy że zadzwonisz po strażników. Usługa jest oferowana bezpłatnie.

Reklama

– Zakupione przez Straż Miejską urządzenie może być wykorzystane jako źródło bezpośredniego prądu dla większości obciążeń 12V za pomocą wtyku zapalniczki. Power Pack „Bully” pozwala na jednym naładowaniu uruchomić do 10 pojazdów. Dystrybutor zapewnił skuteczność urządzenia i stwierdził, że cieszy się dużym uznaniem wśród osób świadczących usługi typu „pomoc drogowa” – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta i Gminy w Serocku.

Właściciele aut, których akumulatory odmówiły posłuszeństwa mogą poprosić strażników miejskich o pomoc dzwoniąc się pod jeden z następujących numerów telefonów: 22 782 72 92, 603 873 290 lub alarmowy 986.

Usługa jest oferowana bezpłatnie na terenie Miasta i Gminy Serock.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close