Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Serock: Samochód wypadł z drogi. Ranna kobieta trafiła do szpitala

Reklama

W czwartek (4.02) około godz. 20:00 na obwodnicy Serocka doszło do wypadku drogowego. Kierowany przez młodą kobietę samochód osobowy wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia kobieta odniosła ogólne obrażenia ciała i trafiła na obserwację do szpitala.

Reklama

Do wypadku doszło tuż przed godz. 20:00. Kierująca oplem astra 24-letnia Gabriela Z., mieszkanka powiatu pułtuskiego, jadąc obwodnicą Serocka (DK61) nagle straciła panowanie nad pojazdem, który wypadł z drogi i wjechał wprost do rowu. Widząc to inni uczestnicy ruchu drogowego zatrzymali swoje samochody, wezwali na miejsce służby ratunkowe oraz zaczęli pomagać kobiecie uwięzionej w oplu.

Jako pierwsze na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, zaraz potem nadjechał pierwszy zastęp straży pożarnej. Strażacy z WSP Zegrze zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pomogli przetransportować ranną 24-latkę do karetki. Choć jej obrażenia na szczęście nie okazały się duże, to jednak zdecydowano o przewiezieniu jej na obserwację do szpitala Bródnowskiego.

W międzyczasie na miejscu zdarzenia pojawił się patrol policji oraz 3 kolejne zastępy straży pożarnej. Podczas gdy policjanci zajęli się ustalaniem przyczyn zdarzenia, strażacy uprzątnęli jezdnię z odłamków karoserii opla oraz zajęli się samym samochodem, w którym między innymi odłączono akumulatory. Działania służb trwały nieco ponad godzinę. W tym czasie ruch na obwodnicy Serocka był utrudniony.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close