Serock: Recital Katarzyny Żak w Centrum Kultury i Czytelnictwa

Katarzyna Żak podczas recitalu, Fot. Wikipedia.org

W najbliższą niedzielę (16.10) w serockim Centrum Kultury i Czytelnictwa odbędzie się wyjątkowy recital aktorki Katarzyny Żak. W programie znakomite piosenki najwybitniejszych polskich poetów i kompozytorów, między innymi: Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej i Jana Jakuba Należytego. Bilety w cenie 20 złotych są już do nabycia.

Katarzyna Żak, to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która poza pracą na scenie znana jest również z wielu kreacji telewizyjnych. Już w najbliższą niedzielę (16.10) aktorkę będzie można podziwiać w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, gdzie odbędzie się jej recital. – Na występ składają się utwory poetyckie najwybitniejszych polskich poetów i kompozytorów: Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej oraz Jana Jakuba Należytego. Całość przeplatana jest opowieściami i anegdotami, a koncert jest pełen pozytywnej energii, choć jednocześnie zmusza widza do refleksji – czytamy w zapowiedzi recitalu, przesłanej do naszej redakcji przez serockie Centrum Kultury.

Początek recitalu Katarzyny Żak zaplanowano na godz. 18:00. Bilety w cenie 20 złotych można nabyć w siedzibie Centrum Kultury i Czytelnictwa, przy ul. Pułtuskiej 35.

recital-katarzyny-zak-1

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Serock: Recital Katarzyny Żak w Centrum Kultury i Czytelnictwa"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *