Serock: Półtorej godziny szukali źródła ognia w Biedronce. Nic nie znaleźli

Fot. arch. Legio24.pl

W czwartek (18.08) około godz. 16:40 legionowska straż pożarna została poinformowana o prawdopodobnym pożarze w serockim sklepie Biedronka, mieszczącym się przy ul. Warszawskiej. Pracownicy i klienci mieli wyraźnie czuć zapach dymu. Na miejsce udały się 3 zastępy strażaków. Źródła dymu i tym bardziej ognia nie znaleziono.

Jak informuje naszą redakcję dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie zgłoszenie o prawdopodobnym pożarze w serockiej Biedronce nadeszło z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. – Ponieważ dostaliśmy informację o wyraźnym zapachu dymu, postanowiliśmy szybko interweniować. Do marketu zostały wysłane 3 wozy strażackie: z JRG Legionowo, OSP Serock i Wojskowej Straży Pożarnej – informują strażacy. Z informacji przekazanych portalowi Legio24.pl przez strażaków wynika, że sklep i jego najbliższa okolica zostały dokładnie sprawdzone za pomocą kamery termowizyjnej. – Przeszukaliśmy wszystko, każdy zakamarek, ale źródła dymu i ognia nie znaleźliśmy – relacjonuje dyżurny KP PSP Legionowo.

Akcja w serockim markecie trwała dokładnie półtorej godziny.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Serock: Półtorej godziny szukali źródła ognia w Biedronce. Nic nie znaleźli"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *