Reklama

CiekawostkiLegionowskiPo godzinachWiadomości

Serock na Targach Turystycznych Wiatr i Woda

Reklama

Jak co roku, pod koniec zimy w Warszawie odbywają się popularne targi turystyczne Wiatr i Woda. W dniach od 12 do 15 lutego w Centrum Wystawienniczym przy ul. Marsa możemy podziwiać ofertę turystyczną wielu polskich gmin. Wśród nich znalazły się miejscowości położone wokół Zalewu Zegrzyńskiego, w tym Gmina Serock.

Reklama

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej serockiego ratusza koniec zimy to idealny moment na pierwsze plany dotyczące wypoczynku podczas zbliżającego się sezonu wiosenno-letniego. Dlatego właśnie samorządowcy z Serocka co roku uczestniczą w tych popularnych targach.

Gmina Serock położona w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego i Narwi, posiadająca dobre połączenia komunikacyjne z Warszawą oraz infrastrukturę turystyczną, w tym 86 km ścieżek rowerowych oraz plaże może być idealnym miejscem weekendowego i letniego wypoczynku dla mieszkańców Warszawy.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Od kiedy Serock ma ścieżki rowerowe? Owszem – są wyznaczone jakieś szlaki, ale to nie są ścieżki, bo trzeba np jechać razem z samochodami dość ruchliwą drogą. Wieliszew to ma ścieżki, ale nie Serock.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close