Reklama

Legionowski

Serock: Czekają na oświetlenie

Reklama

Mieszkańcy Jadwisina czekają na oświetlenie ulicy Parkowej. Mimo, że projekt jest gotowy, w budżecie Serocka ciągle brakuje funduszy na oświetlenie drogi prowadzącej do osiedla mieszkaniowego.

Reklama

6-serockUl. Parkowa w Jadwisinie, Fot. Legio24.pl

Parkowa to niewielka uliczka, która prowadzi do osiedla domów jednorodzinnych przy ulicy Szaniawskiego. Od wielu lat mieszkańcy proszą o oświetlenie tej drogi. Przy alei rosną olbrzymie drzewa. Rankiem i o zmierzchu panują tu egipskie ciemności. Jest to jednak jedyna droga do szkoły dla uczniów z kilkunastu domów. Boją się tamtędy chodzić również i kobiety, które wracają z pracy po zmroku.

Wniosek o zamontowanie latarni został złożony do Urzędu Miasta i Gminy w Serocku kilka lat temu przez radnego Rafała Tykę. Dotyczył on ustawienia oświetlenia na 300-metrowym odcinku ulicy Parkowej. Wstępnie koszt tej inwestycji szacuje się na około 70 tysięcy złotych.

Mieszkańcy mają nadzieję, że podczas najbliższej sesji w budżecie zostaną zarezerwowane środki na oświetlenie Parkowej. Według serockich urzędników istnieje szansa, by jeszcze w tym roku oświetlić ten teren, jednak nie jest znany jeszcze dokładny termin instalacji.

/iw/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Panie Tyka. Ze względu na pozycjonowanie artykułów przypominam – robota czeka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close