Serock: Areszt dla 32-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Paweł S. w towarzystwie policjanta, Fot. KPP Legionowo

Policjanci z Legionowa wspólnie z kolegami z Serocka zatrzymali 32-letniego Pawła S. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków, które przygotowywał do dalszej odsprzedaży oraz o kierowanie samochodem bez prawa jazdy, które wcześniej zostało mu zatrzymane za jazdę po pijanemu. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec Pawła S. tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

– Od pewnego czasu funkcjonariusze mieli podejrzenia, że Paweł S. może mieć związek z przestępstwami narkotykowymi. W ubiegłym tygodniu policjanci podjęli czynności wobec 32-latka. Wykorzystując fakt, że kierował on samochodem postanowili zatrzymać go do kontroli. Po zatrzymaniu kierowca od razu przyznał się policjantom, że nie posiada prawa jazdy gdyż zostało mu ono zatrzymane za kierowanie pojazdem po alkoholu. Policjanci zauważyli też, że Paweł S. zachowuje się nerwowo. Postanowili więc przeszukać samochód, którym poruszał się 32-latek. W trakcie przeszukania w bagażniku pojazdu funkcjonariusze znaleźli susz roślinny o wadze prawie 68 gram. W trakcie dalszych czynności w miejscu zamieszkania Pawła S. również ujawnione zostały narkotyki, które po wstępnym badaniu okazały się amfetaminą – relacjonuje przebieg policyjnej akcji podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości marihuany, którą chciał wprowadzić do obrotu, posiadania amfetaminy oraz kierowania pojazdem pomimo decyzji o cofnięciu prawa jazdy.

Śledczy z Serocka razem z prokuratorem wnioskowali o aresztowanie mężczyzny. Sąd przychylił się do wniosku i do zakończenia sprawy umieścił Pawła S. na okres 3 miesięcy w areszcie śledczym.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Serock: Areszt dla 32-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *