Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Serock: 38-latek znęcał się nad swoją partnerką. Odpowie nie tylko za stosowanie przemocy

Reklama

Policjanci z Serocka zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. W trakcie interwencji funkcjonariusze znaleźli u niego także marihuanę. 38-latek usłyszał już zarzuty i będąc pod policyjnym dozorem oczekuje na rozprawę sądową.

Reklama

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, dyżurny komisariatu w Serocku otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję w jednym z mieszkań na terenie gminy. Według relacji zgłaszającej jej partner po raz kolejny, będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę domową.

Rzeczniczka prasowa legionowskich policjantów podkom. Justyna Stopińska informuje, że na miejsce został skierowany policyjny patrol. Jak ustalili mundurowi 38-letni mężczyzna od ponad dwóch lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad partnerką. W trakcie awantur mężczyzna wyzywał kobietę oraz bił pięściami po głowie. Mundurowi zatrzymali agresora, który jak wskazało badanie alkomatem miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ujawnili również środki odurzające należące do mężczyzny. Narkotester wskazał, że jest to marihuana.

Zgromadzony przez dochodzeniowców materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów znęcania się fizycznego i psychicznego nad osobą najbliższą oraz posiadania środków odurzających. Decyzją legionowskiej prokuratury 38–latek został objęty policyjnym dozorem, ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close