Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Serock: 37-latek znęcał się nad rodzicami. Może iść do więzienia nawet na 5 lat

Reklama

Policjanci z Serocka zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o znęcanie się nad własnymi rodzicami. Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi oraz nakaz opuszczenia zajmowanego lokalu. Przemoc domowa jest przestępstwem ściąganym z urzędu, a za taki czyn może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, we wtorek (27.07) policjanci z komisariatu w Serocku zostali wezwani na interwencje związaną z przemocą domową. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że w rodzinie od kilku lat dochodzi do przemocy psychicznej i fizycznej, a dopuszcza się jej 37 –latek. Pokrzywdzeni poinformowali, że syn będąc pod wpływem alkoholu wszczyna awantury, wyrzuca ich z domu, niszczy przedmioty użytku domowego. Mundurowi zatrzymali agresora. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

Po zebraniu materiału dowodowego śledczy z Serocka przedstawili mężczyźnie zarzut znęcania się nad rodzicami. Prokurator zastosował wobec 37-letniego mieszkańca gminy Serock środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Musi także opuścić zajmowany z nimi lokal. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button