Scena Zaułek: Warmia Klezmer Band

W Mikołajki, 6 grudnia 2013 r., przywiało do Nowodworskiego Ośrodka Kultury,  prezent aż z Olsztyna. Dlatego AŻ, bo biorąc pod uwagę wizytę w naszym kraju  KSAWEREGO ( huragan plus zawieje śnieżne i ślizgawica na drogach) dotarcie do Nowego Dworu Mazowieckiego wymagało nie lada odwagi i determinacji.

fot. NOKfot. NOK

WARMIA KLEZMER BAND  spisał się na medal, bo choć  na raty, dotarł do Nowodworskiego Ośrodka Kultury i  kolejny Bardzo Kulturalny Wieczór ze Sceną ZAUŁEK mógł się odbyć ku zadowoleniu organizatorów i wykonawców.

Podczas koncertu wszyscy wspaniale bawili się przy cudownych piosenkach żydowskich okraszonych żydowskim humorem. Za oknami hulał KSAWERY, a na sali widowiskowej niezawodna, nowodworska publiczność – karnie wykonując polecenia padające ze sceny – dotyczące rzecz jasna wspólnej zabawy, zwłaszcza, że wydawali je tak znakomici artyści jak m.in. Wiesław Nideraus – satyryk, który współpracuje z Zaułkiem od lat, Andrzej Brzozowski z zespołu Kaczki z Nowej Paczki, Ewa Kaliszuk – cudowny głos,  Artur Chwała – skrzypce, Mirosław Gordon – akordeon, fortepian, Adam Gączowski – kontrabas, Mariusz Krupiński – tamburyn.

Gospodarzył nam zacnie na scenie, jak zwykle, Wojtek “CIEPŁY”Gęsicki, który proszę Państwa używał wyrazów!!!  Ale żeby to usłyszeć TRZEBA  BYWAĆ  na  BKW.

Kolejny zaułkowy wieczór nie zawiódł oczekiwań publiczności, było barwnie, wesoło, ale także ” SIE PAN ZASTANÓW”.

/NOK/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Scena Zaułek: Warmia Klezmer Band"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *