„Samorządowy Lider Zarządzania 2010 – Usługi techniczne i Usługi Zdrowotne” III miejsce

Miejski Program Promocji Zdrowia zyskał uznanie kapituły konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2010 – Usługi techniczne i Usługi Zdrowotne” i znalazł się w ścisłym finale ogólnopolskiej edycji.

W dniu 22 czerwca br. w Senacie RP w Warszawie odbyła się konferencja, podczas której przed bardzo licznym audytorium Naczelnik Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych – Ewa Milska – Wieteska zaprezentowała działania podejmowane na rzecz zwiększania dostępności do specjalistycznych świadczeń opieki zdrowotnej na terenie miasta Legionowo. W trakcie konferencji Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele i eksperci Związku Miast Polskich oraz Związku Powiatów Polskich, ogłosiła wyniki konkursu i Gmina Legionowo zdobyła III miejsce oraz wyróżniona została dyplomem za najlepsze praktyki pod względem innowacyjności działań na rzecz poprawy jakości życia społecznego. Ogromnym sukcesem i nobilitacją dla Gminy Legionowo – oprócz zdobytej nagrody – jest sam fakt, iż znalazła ona uznanie w zakresie działań dotyczących ochrony zdrowia wśród ogólnopolskich ekspertów.” i znalazł się w ścisłym finale ogólnopolskiej edycji.

W dniu 22 czerwca br. w Senacie RP w Warszawie odbyła się konferencja, podczas której przed bardzo licznym audytorium Naczelnik Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych – Ewa Milska – Wieteska zaprezentowała działania podejmowane na rzecz zwiększania dostępności do specjalistycznych świadczeń opieki zdrowotnej na terenie miasta Legionowo. W trakcie konferencji Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele i eksperci Związku Miast Polskich oraz Związku Powiatów Polskich, ogłosiła wyniki konkursu i Gmina Legionowo zdobyła III miejsce oraz wyróżniona została dyplomem za najlepsze praktyki pod względem innowacyjności działań na rzecz poprawy jakości życia społecznego. Ogromnym sukcesem i nobilitacją dla Gminy Legionowo – oprócz zdobytej nagrody – jest sam fakt, iż znalazła ona uznanie w zakresie działań dotyczących ochrony zdrowia wśród ogólnopolskich ekspertów.

(źródło : www.legionowo.pl)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "„Samorządowy Lider Zarządzania 2010 – Usługi techniczne i Usługi Zdrowotne” III miejsce"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *