Reklama
KomunikacjaLegionowskiMazowsze

S3 nadal na skróconej trasie

Wtorek (25.06) to kolejny dzień, kiedy linia SKM – S3 jeździ na skróconej trasie i swój bieg kończy na stacji Warszawa Zachodnia. Kolejarze nadal nie uporali się do końca ze skutkami niedzielnego wykolejenia się pociągu w pobliżu stacji Warszawa Lotnisko Chopina.

Reklama

fot. ZTM Warszawa

fot. ZTM Warszawa

Dobra wiadomość jest taka, że pociągi SKM linii S2 oraz pociągi Kolei Mazowieckich linii KML (połączenie między lotniskami na Okęciu i w Modlinie) kursują już na trasie podstawowej i dojeżdżają do stacji Warszawa Lotnisko Chopina.
Niestety pociągi SKM – S3 nadal jeżdżą na trasie skróconej Legionowo / Wieliszew – Warszawa Zachodnia. Nie wiadomo, kiedy przywrócony zostanie normalny rozkład.

W pociągach linii lotniskowych KM oraz SKM wprowadzono wzajemne honorowanie biletów. W pociągach na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Służewiec honoruje się bilety ZTM (tyko w składach  KM na linii radomskiej). Pozostałe udogodnienia dla pasażerów obowiązujące w poniedziałek, m.in. linia zastępcza Z i większy zakres honorowania biletów zostały zlikwidowane.

/wł, ZTM/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button