Reklama

KomunikacjaMazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

Ryanair wzmacnia siatkę połączeń z modlińskiego lotniska. Jest już nowy rozkład lotów

Reklama

W środę (29.07) linia lotnicza Ryanair ogłosiła nowy rozkład lotów obowiązujący w sezonie zimowym 2020/2021. W siatce połączeń modlińskiego lotniska znajdą się aż 34 trasy, w tym 1 nowa do Charkowa, a także więcej lotów do Dublina, Kijowa, Londynu, Lwowa oraz Mediolanu.

Reklama

W nowym rozkładzie lotów, obowiązującym do marca 2021 roku znajdują się już 34 kierunki. Pasażerowie, korzystający z Portu Lotniczego Warszawa – Modlin będą mogli skorzystać między innymi z jednej nowej trasy do Charkowa (2 loty w tygodniu). Więcej lotów zaplanowano także do Dublina (7 w tygodniu), Kijowa (6 w tygodniu), Londynu (22 w tygodniu), Lwowa (5 w tygodniu.) oraz Mediolanu (9 w tygodniu).

– Cieszymy się, że Ryanair rozwija się na naszym porcie lotniczym i z początkiem każdego sezonu oferuje nowe kierunki, z których mogą korzystać podróżni z całej Polski, latający z naszego lotniska. Zaufanie jakim darzy nas największa grupa lotnicza w Europie pokazuje, że strategia i plany realizowane przez spółkę są wysoko oceniane na arenie międzynarodowej. Dzięki temu z optymizmem patrzymy w przyszłość w tych ciężkich dla całej branży czasach – mówi Leszek Chorzewski, Prezes Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button