Reklama

KomunikacjaMazowsze - wiadomości z regionu

Ryanair kasuje część połączeń lotniczych z Modlina

Reklama

Jedyna regularna linia lotnicza operująca w Modlinie – Ryanair, tnie siatkę połączeń. Z podwarszawskiego portu na wiosnę nie polecimy już do Budapesztu, Frankfurtu, Düsseldorfu  i Bari.

Reklama

fot. Port Lotniczy Warszawa/Modlinfot. Port Lotniczy Warszawa-Modlin

Połączenia lotnicze do wspomnianych miast zostały zawieszone na zimę, ale miały powrócić w sezonie letnim. Teraz okazuje się, że Ryanair zupełnie z nich zrezygnuje. Cztery trasy – do Budapesztu, Frankfurtu Hahn, Düsseldorfu Weeze i Bari zostały już skasowane z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

Przedstawiciele linii lotniczej tłumaczą, że taki krok został podjęty z powodu niewystarczającej liczby samolotów we flocie przewoźnika, a nie zbyt małego zainteresowania trasami ze strony pasażerów.

Ryanair tnie siatkę połączeń nie tylko w Polsce, ale  także w innych krajach europejskich.  Sytuacja ma się zmienić na lepsze jesienią tego roku, kiedy przewoźnik dostanie zamówione nowe samoloty. Wtedy niektóre trasy mogą powrócić.

Okrojona, oficjalna siatka połączeń  Ryanair-a ma zostać opublikowana za kilka tygodni.

Zimą do 17 miast

W sezonie zimowym z Modlina można polecieć do 17 miast europejskich: Glasgow Prestwick, Bruksela-Charleroi, Paryż-Beauvais, Eindhoven, Mediolan Bergamo, Liverpool, Sztokholm Skavsta, Budapesztu, Oslo Rygge, Londyn Stansted, Rzym Ciampino, Bolonia, Bristol, Manchester, East Midlands, Dublin, Cork.

Na wiosnę 2014r. mają wrócić kierunki letnie: Chania (Kreta), Palma, Trapani (Sycylia), Marsylia oraz Piza. Oprócz tego będzie można polecieć do Salonik, Alicante i Shannon oraz na trasach krajowych – do Wrocławia i Gdańska.

/wł/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button