Rusza konkurs dla artystów I edycji Pułtusk Festiwal

fot. UM Pułtusk
fot. UM Pułtusk

fot. UM Pułtusk

W dzień urodzin patrona festiwalu – 14 stycznia 2013 roku rusza konkurs I edycji Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy artystów, którzy chcą zaprezentować swój talent szerszej publiczności .

Do konkursu należy zgłosić 3 utwory:  jeden z repertuaru Krzysztofa Klenczona, jeden innego artysty oraz własny utwór. Zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia 2013r. e-mailem lub pocztą tradycyjną – na płycie CD.  Konkurs jest pierwszym etapem festiwalu.

W  drugim etapie nadesłane utwory będą oceniane . Do finału konkursu zostanie zakwalifikowanych 10 artystów . Ich utwory zostaną zamieszczone na stronie internetowej festiwalu. Internauci poprzez głosowanie wybiorą laureata konkursu o ,,Nagrodę internautów” . Głosowanie będzie odbywać się od 16.05. do 20.06.2013r. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł.

Pierwszy dzień festiwalu będzie miał charakter  przeglądu z udziałem publiczności. Przesłuchania odbędą się w w Kinie Narew ( pl. Teatralny 4 ), w kolejności podanej przez Organizatorów. Jury wybierze zwycięzcę Festiwalu oraz II i III miejsce. Artyści , którzy zajmą 3 pierwsze miejsca zaprezentują się na koncercie galowym następnego dnia oraz otrzymają nagrody pieniężne.  Za zajęcie I miejsca –  2000 zł, II  –  1500 zł, III miejsce premiowane będzie kwotą 1000 zł. Organizatorzy przewidują również nagrody pieniężne od Patrona Honorowego – Alicji Klenczon oraz wyróżnienia specjalne.

W drugi dzień festiwalu na wielkiej scenie zlokalizowanej na Pułtuskim Rynku przed gwiazdami zaprezentują się artyści , którzy zajęli 3 pierwsze miejsca części konkursowej Festiwalu.

Więcej informacji o zasadach zgłaszania się do konkursu oraz o I Pułtusk Festiwal można znaleźć na stronie pultuskfestiwal.pl

/wł, pultuskfestiwal.pl/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Rusza konkurs dla artystów I edycji Pułtusk Festiwal"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *