Reklama

LegionowskiPo godzinachWiadomości

Rowerem po Legionowie. Ratusz organizuje nowy konkurs dla mieszkańców

Reklama

Pogoda w końcu dopisuje i można śmiało skorzystać z jej uroków np. wybierając się rowerową wycieczkę. To właśnie dla miłośników jednośladów Urząd Miasta Legionowo przygotował nowy konkurs „Rowerem po Legionowie”. Co należy zrobić aby wygrać atrakcyjne nagrody?

Reklama

Zadanie konkursowe nie jest skomplikowane. Jak czytamy w komunikacie ratusza należy opisać swoją ulubioną trasę rowerową po Legionowie. Można także dołączyć zdjęcia lub film z wycieczki. Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie Urzędu Miasta – link TUTAJ.

Aby wziąć udział w konkursie należy narysować swoją trasę na mapie miasta, odpowiedni załącznik TUTAJ, zaznaczyć na niej ciekawe miejsca/miejsca postojowe oraz opisać je korzystając z załącznika znajdującego się TUTAJ. Na trzy najciekawsze propozycje czekają atrakcyjne nagrody zakupione przez Straż Miejskiej w Legionowie.

  • I miejsce – rower – szacowana wartość nagrody 950 zł
  • II miejsce – deskorolka elektryczna – szacowana wartość nagrody 550 zł
  • III miejsce – hulajnoga elektryczna – szacowana wartość nagrody 480 zł

Zgłoszenie należy przynieść lub wysłać do Urzędu Miasta w Legionowie do 25 czerwca.

W jaki sposób przesłać swoje zgłoszenie trasy?

  • e-mail – [email protected] w tytule należy umieścić dopisek Konkurs: Rowerem po Legionowie lub
  • złożyć na Kancelarii w Urzędzie Miasta Legionowo, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 41, 05-120 Legionowo – propozycja powinna być złożona w kopercie z dopiskiem Konkurs: Rowerem po Legionowie.

Uwaga, w przypadku wysyłki pocztą decyduje data wpływu do Urzędu.

– Zaproponowana trasa musi zawierać się w obrębie granic administracyjnych miasta. Przejazd trasy musi zajmować rowerzyście co najmniej pół godziny. Pożądane jest, aby na trasie położone były ciekawe miejsca. W ten sposób chcemy zachęcić mieszkańców do aktywnego wypoczynku w Legionowie. Prace Laureatów konkursu zostaną także umieszczone w opisie mapy Legionowa, która zostanie wydrukowana w lipcu tego roku – informuje Piotr Zadrożny, zastępca Prezydenta Miasta Legionowo.

/red., UM Legionowo/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button