Rokowania wynajmu pomieszczeń w Arenie

Trzeci przetarg na wynajem pomieszczeń znajdujących się w budynku Areny Legionowo zakończył się negatywnie. Kolejny etap już 31 maja o godz. 10:00 w sali na II piętrze ( obok I Sekretariatu)  Urzędu Miasta. Następny etap będzie miał na celu wyłonienie najemców lokali powstających w budynku. Pomieszczenia o łącznej powierzchni 1.097,60 m2 zostaną oddane w najem na 20 lat.

Rokowania dotyczące 6 pomieszczeń na parterze budynku z przeznaczeniem na sklep z asortymentem sportowo-rekreacyjnym, trzech lokali na I piętrze przeznaczonych na siłownię, fitness wraz z ścianką wspinaczkową i pomieszczenie na odnowę biologiczną i recepcje. Pozostałe pomieszczenie na I piętrze jest przeznaczone na bar, a lokal dwupoziomowy ( parter i I piętro) na hotel ( standard 2 gwiazdki).

Przyszli najemcy będą musieli przygotować miesięczny raport ze swojej działalności, także zobowiązani będą do korzystania z systemu rezerwacji i informacji turystycznej oraz będą musieli współpracować z Miejskim Ośrodkiem Sporu i Rekreacji w Legionowie zgodnie z rocznym kalendarzem imprez. Gmina Miejska Legionowo podpisze z najemcami umowę przedwstępną, umowy najmu natomiast zostaną podpisane po wybudowaniu budynku.

(źródło: www .legionowo.pl, foto:www.muratorplus.pl)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Rokowania wynajmu pomieszczeń w Arenie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *