Reklama
Mazowsze

Rekordowa popularność LEGIO24.pl, nowości i … WND24.pl

Miło nam poinformować, że Serwis Informacyjny Powiatu Legionowskiego – LEGIO24.pl po niespełna roku jaki minął od jego utworzenia stał się najpopularniejszą, prywatną stroną internetową poruszającą tematy dotyczące powiatu legionowskiego. Tylko w listopadzie nasz serwis zanotował grubo ponad 50 tysięcy odsłon. To największy w powiecie legionowskim wzrost czytelnictwa wśród lokalnych stron internetowych.  Obecnie śmiało możemy powiedzieć, że czytelnictwo LEGIO24.pl nie różni się od czytelnictwa lokalnych, płatnych tygodników. To wielkie wyróżnienie dla naszej redakcji. Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach. Większa liczba czytelników to zobowiązanie do ciągłej, wytężonej pracy w przyszłości. Uatrakcyjniania i unowocześniania LEGIO24.pl.

Reklama

Nowości w LEGIO24.pl

Już teraz wprowadziliśmy ułatwioną, automatyczną formę dodawania bezpłatnych ogłoszeń drobnych. Do tej pory, aby ogłoszenie ukazało się w Serwisie LEGIO24.pl należało wysłać jego treść za pomocą e-maila – teraz wystarczy po prostu wypełnić formularz znajdujący się na stronie ogłoszeń drobnych. Mamy nadzieję, że nowy, prosty sposób dodawania ogłoszeń przypadnie czytelnikom do gustu i jeszcze chętniej będą korzystali z naszego systemu ogłoszeń drobnych.

Podobny formularz został także wprowadzony w dziale LEGIOalert, dzięki któremu każdy z czytelników może przekazać nam ważną i istotną informację o wydarzeniu, którego był świadkiem. Nowością w dziale LEGIOalert jest możliwość dołączenia do korespondencji także pliku multimedialnego, Może być to zdjęcie, plik dźwiękowy lub film. Zachęcamy do korzystania z tej formy przekazywania nam informacji. Dzięki temu Serwis LEGIO24.pl jeszcze pełniej będzie przedstawiał otaczającą nas rzeczywistość.

REKLAMA

WND24.pl – nowy Serwis dla powiatu nowodworskiego…

Po kilku miesiącach przygotowań udało nam się stworzyć „siostrzany” Serwis Informacyjny Powiatu Nowodworskiego – WND24.pl. Już teraz zachęcamy do odwiedzenia tego serwisu, choć przyznajemy, że obecnie jest on dostępny w wersji „BETA”. Jego oficjalną inaugurację planujemy na początku grudnia.  Serwis WND24.pl nie będzie znacząco różnił się od swojego starszego brata – LEGIO24.pl. Na stronie znajdziecie aktualne, na bieżąco dodawane informacje ze wszystkich gmin powiatu nowodworskiego, będą zaproszenia kulturalne, a niebawem także autorskie artykuły poruszające ważne dla mieszkańców powiatu nowodworskiego kwestie.  W związku z uruchomieniem nowego Serwisu mamy dobrą wiadomość dla reklamodawców. Każda reklama wykupiona w Serwisie LEGIO24.pl ukaże się bezpłatnie na stronie WND24.pl.

Redakcja

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button