KONTAKT Z BIUREM REKLAMY

Adres email: [email protected]


DLACZEGO WARTO REKLAMOWAĆ SIĘ W LEGIO24.PL?

  • Portal Legio24.pl istnieje na lokalnym rynku od 1 marca 2010 roku. W ciągu 7 lat działalności świadczyliśmy usługi reklamowe dla setek firm lokalnych, regionalnych i ogólnokrajowych takich jak: Orange, PBS Bank, Provident, Cukiernia Sowa, Sweet Home, DP Med, Educatio, NZOZ “Zdrowie” Legionowo, Centrum Promenada, czy Centrum Edukacji “Żak”.
  • Nasi Klienci cenią sobie profesjonalne podejście naszych pracowników oraz ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości każdej firmy. Nie bez znaczenia jest również nasze bogate doświadczenie w prowadzeniu portalu internetowego oraz świadczeniu usług reklamowych. Od marca 2010 roku Legio24.pl ciągle się rozwija i wzbogaca swoją ofertę. Obecnie każdego miesiąca odwiedzają nas tysiące Czytelników, którzy generują  dziesiątki tysięcy odsłon portalu.

Zamów reklamę swojej firmy w Legio24.pl na 3, 6 lub 12 miesięcy i ciesz się rabatami, o których u innych mogłeś tylko pomarzyć!

Zasada działania naszej promocji jest wyjątkowo prosta. Od cen standardowych stosujemy atrakcyjne rabaty. Rabat jest wyższy im dłuższy okres reklamy wybierzesz.

Już dziś skontaktuj się z naszym Biurem Reklamy i poproś o szczegółową wycenę. Przygotujemy ofertę “uszytą na miarę” specjalnie dla Twojej Firmy!


OFERTA PRODUKTOWA LEGIO24.PL

Baner reklamowy:

Baner reklamowy to podstawowa usługa oferowana przez Portal Legio24.pl swoim Klientom.Jego działanie jest proste i nie wymaga specjalnego przedstawiania. Czytelnik, po wejściu na Portal, może “kliknąć” w taki baner i natychmiast przenieść się na stronę internetową naszego Klienta. Tam dokładnie zapozna się z ofertą usług lub produktów.

Baner reklamowy polecamy szczególnie firmom, które chcą zwrócić uwagę potencjalnych Klientów na organizowane przez siebie promocje lub wzmocnić pozytywny wizerunek w Internecie. Jest też doskonałą formą dla przedsiębiorców, którzy co pewien czas chcą o sobie przypomnieć.

Artykuł sponsorowany:

Artykuł sponsorowany jest niezwykle ciekawą formą dotarcia do Klienta z przekazem reklamowym. Decydując się na artykuł sponsorowany nie tylko opowiesz potencjalnym Klientom o swojej ofercie, ale także będziesz mógł zwrócić uwagę na korzyści jakie Klient zyska decydując się na współpracę właśnie z Tobą. Poza tym będziesz mógł w przystępny sposób pochwalić się osiągnięciami, czy porównać się z konkurencją.

Artykuł sponsorowany jest dobrą formą reklamy dla każdego. Nowe firmy dzięki niemu przedstawią swoją ofertę produktową i zbudują pozytywny wizerunek. Przedsiębiorstwa z większym stażem na rynku mogą dzięki niemu opisywać na przykład nowości w ofercie.