Rehabilitacja i pulmonologia otwarte!

W ubiegłą sobotę, 6 listopada, odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanej części przychodni, w której rozpoczynają działalność poradnie rehabilitacji i pulmonologii. Mieszkańcy powiatu legionowskiego mieli także okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji u lekarzy specjalistów w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Lecznictwa Otwartego w Legionowie

Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na tą chwilę. Remont jednego skrzydła przychodni, który rozpoczął się w czasie wakacji dobiegł końca. W sobotę nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi oraz poświęcenie gabinetów rehabilitacji i pulmonologii.

foto: Starostwo Powiatowe w Legionowie

Teraz pacjenci mogą cieszyć się nowym sprzętem oraz świeżo wyremontowanymi gabinetami, w których mogą poddawać się kuracji i wracać do zdrowia.

foto: Starostwo Powiatowe w Legionowie

W sobotę , w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Lecznictwa Otwartego mieszkańcy powiatu mogli również odwiedzić lekarzy specjalistów. Były to wizyty bezpłatne, bez zapisów. Odbywały się w ramach Białej Soboty.
Chętnych było dużo, mimo to wszyscy dostali się do wybranych specjalistów i nikt nie został odesłany do domu „z kwitkiem”.

foto: Starostwo Powiatowe w Legionowie

Dyrektor SPZLO, pan Sebastian Petrykowski, zadowolony z tak dużego zainteresowania akcją zapowiedział, że Biała Sobota z pewnością zostanie ponownie zorganizowana w przyszłym roku.

REKLAMA

(źródło: Starostwo Powiatowe w Legionowie)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Rehabilitacja i pulmonologia otwarte!"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *