Reklama

KomunikacjaLegionowskiMazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

Region: Zmiany w Kolejach Mazowieckich potrwają dłużej

Reklama

Ze względu na epidemię koronawirusa pociągi Kolei Mazowieckich będą nadal kursować według zmienionego rozkładu jazdy wprowadzonego 18 marca. W dalszym ciągu także Punkt Rzeczy Znalezionych oraz kasy biletowe funkcjonują w ograniczonym stopniu.

Reklama

Rozkład jazdy od 26 marca do 10 kwietnia br. będzie funkcjonować w dalszym ciągu  w zmienionym kształcie. A to oznacza, że rozkład jazdy będzie zbliżony do obowiązującego w soboty, niedziele i święta. Pozostanie jednak większość pociągów przyspieszonych, tak by umożliwić podróż do pracy i powrót do domu.

Część kas biletowych KM pozostanie nadal zamknięta, w związku z tym kolejarze zachęcają do zakupu biletów za pośrednictwem kanałów bezgotówkowych, np. za pośrednictwem telefonu komórkowego czy przez Internet.

Do odwołania zostaje wprowadzone ograniczenie funkcjonowania Punktu Rzeczy Znalezionych – przedmioty znalezione trafią do Punktu, jednak ich wydawanie zostało czasowo zawieszone.

Strefy 0 i zwrot biletów

W pociągach obowiązują nadal tzw. strefy 0. Z uwagi na bezpieczeństwo zarówno podróżnych, jak i pracowników KM nie należy kierować się na początek i na koniec składów.

Istnieje także możliwość zwrotu biletów – więcej na ten temat TUTAJ.

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close