Reklama

Na sygnaleWiadomości

Region: Tragiczny wypadek w Chechnówce na DW632. Jedna osoba nie żyje

Reklama

W czwartek (22.12) około godz. 16:00 na Drodze Wojewódzkiej numer 632, na wysokości miejscowości Chechnówka (gmina Nasielsk) doszło do groźnego zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, trzy pozostałe, w tym 5-letnie dziecko z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitali.

Reklama

Jak informuje naszą redakcję mł. asp. Szymon Koźniewski, rzecznik prasowy KPP Nowy Dwór Mazowiecki, do wypadku doszło na prostej drodze w miejscowości Chechnówka. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy – jadący w stronę Legionowa opel corsa i poruszający się w stronę Nasielska volkswagen. – Samochody z nieznanych jeszcze przyczyn spotkały się na środku ulicy. Doszło do tragicznego w skutkach zderzenia czołowego. W jego wyniku 61-letni kierowca volkswagena poniósł śmierć na miejscu. Towarzyszące mu kobieta i 5-letnie dziecko z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitali. Poważnie ranna została także kobieta kierująca oplem corsą – mówi mł. asp. Szymon Koźniewski.

Postępowanie wyjaśniające przyczyny wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Poważne utrudnienia dla kierowców

Po wypadku przez długie godziny DW632 była zablokowana, a kierowcy korzystali z objazdów przez Popowo Borowe lub Żabiczyn. Działania służb ratunkowych oraz będącego na miejscu prokuratora zakończyły się około godziny 21.00. Wtedy też droga została otwarta dla ruchu.

Fot. OSP Nuna

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close