Region: Spis powszechny zwierząt gospodarskich. Rolnicy mają czas do końca roku

Fot. pixabay.com

Mazowiecki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina wszystkim hodowcom zwierząt gospodarskich, takich jak bydło mleczne i opasowe, owce, kozy, trzoda chlewna o konieczności dokonania, najpóźniej do 31 grudnia, spisu posiadanych zwierząt w gospodarstwie.

Spis zwierząt należy dostarczyć do kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa osobiście, za pośrednictwem poczty lub z wykorzystaniem platformy cyfrowej e-PUAP najpóźniej 7 dni od dnia jego przeprowadzenia- informuje Beata Kalinowska, Dyrektor Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Jak radzą przedstawiciele ARiMR nie warto tego zostawiać na ostatnią chwilę i już teraz spisać stado.

  • W przypadku bydła trzeba podać: numer siedziby stada, datę dokonania spisu, wypisać numery wszystkich sztuk, w prawym górnym rogu wpisać wyraz „BYDŁO” oraz nie zapomnieć o podpisie.
  • W przypadku świń trzeba podać: numer siedziby stada, datę, w prawym górnym rogu słowo „ŚWINIE”, podajemy również łączną ilość zwierząt przebywających w stadzie na dzień spisu i składamy podpis.

/red, ARiMR/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Region: Spis powszechny zwierząt gospodarskich. Rolnicy mają czas do końca roku"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *