ReklamaKomunikacjaLegionowskiMazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

Region: „Słonecznym” nad morze pojechało blisko 127,5 tys. osób. Kolejny rekord Kolei Mazowieckich

Reklama

W minionym sezonie letnim z usług pociągu „Słonecznego” skorzystało blisko 127,5 tys. osób. – To więcej niż rok temu – informują w komunikacie Koleje Mazowieckie. Wakacyjne, kolejowe połączenie stolicy z Bałtykiem organizowane jest już od 15 lat. Pociągi kursują przez teren powiatu legionowskiego.

Reklama

– Wynik przewozowy 15. edycji pociągu „Słoneczny” napawa nas w spółce ogromną radością i jest dowodem na to, że warto inwestować w niestandardowe rozwiązania. To także dowód lojalności pasażerów, który jest dla nas wspaniałym prezentem na 15. urodziny spółki. Jesteśmy przewoźnikiem, który świadczy usługi na Mazowszu, co jednak nie przeszkadza nam w sezonowym rozszerzeniu naszej statutowej misji. Podróżni, jak co roku, docenili nasze starania. Serdecznie im za to dziękujemy i zapraszamy za rok – powiedział Robert Stępień, prezes zarządu Kolei Mazowieckich.

Tegoroczny wynik pociągu „Słoneczny” jest o ok. 5,5 tysiąca lepszy od wyniku osiągniętego podczas 14. edycji, kiedy to „Słoneczny” wybrało ponad 122 tys. osób.

W pierwszy kurs pociąg pojechał w 2005 r. Łącznie w ciągu 15 lat z usług „Słonecznego” skorzystało prawie 1,25 mln osób.

/red., KM/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. A może warto zadbać o pasażerów na rodzimym Mazowszu, dopasować rozkład do realnych potrzeb podróżnych, zadbać o tabor aby w skróconych do jednej jednostki pociągach nie mdleli pasażerowie. A dopiero później uruchamiać pociągi które mają udowadniać jak wspaniałe są koleje samorządowe ?????

  2. To może warto uruchomić drugie połączenie w przyszłym roku? Myślę że by się to KM opłaciło…I nam, Mieszkańcom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close