Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Region: Rekordowy rok lotniska w Modlinie? 207 tys. pasażerów w listopadzie

Reklama

207 tysięcy pasażerów skorzystało w listopadzie z usług Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, do końca tego roku w sumie podwarszawskie lotnisko obsłuży 2,8 mln osób – najwięcej w swojej historii. To jednak nie koniec dobrych wiadomości płynących z Modlina.

Reklama

W ubiegłym tygodniu współpracujące z modlińskim portem linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie od końca marca przyszłego roku dwóch nowych, całorocznych połączeń lotniczych do Cagliari na Sardynii (2 x w tygodniu) oraz do Neapolu we Włoszech (2 x w tygodniu). Od sezonu letniego pasażerowie będą mogli polecieć również do Faro, trzeciego po Porto i Lizbonie portugalskiego miasta w ofercie lotniczej Modlina. Mapa kierunków obsługiwanych przez Ryanaira z podwarszawskiego portu obejmuje już czterdzieści cztery najpopularniejsze trasy w całej Europie.

Na lotnisku rośnie również oferta usług pozalotniczych. W tym tygodniu, w zastrzeżonej strefie terminala pasażerskiego uruchomiony został tapas bar z bogatym wyborem różnego rodzaju przekąsek i alkoholi. Jest to już 11 lokal gastronomiczny, z którego usług mogą skorzystać pasażerowie.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close