ReklamaKomunikacjaLegionowskiMazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

Region: Przyszły rok będzie rekordowy dla lotniska w Modlinie? Nowe kierunki lotów

Reklama

Podczas przyszłorocznego sezonu letniego z lotniska w Modlinie będziemy mogli podróżować aż w 51 różnych kierunkach. Nowością mają być połączenia do Charkowa, Pafos i Tel Awiwu. O swoich planach linia lotnicza Ryanair poinformowała w drugiej połowie grudnia.

Reklama

– Przyszłoroczny sezon letni na Lotnisku Warszawa-Modlin będzie niezwykle interesujący. W ramach harmonijnego rozwoju siatki połączeń zwiększamy liczbę kierunków do rekordowej liczby 51 destynacji. Dodatkowo znacznie wzrośnie częstotliwość lotów na kierunkach najbardziej popularnych, takich jak Dublin, Edynburg i na Ukrainę. Lotnisko Warszawa-Modlin od lat pozostaje portem pierwszego wyboru dla mieszkańców Mazowsza i północno-wschodniej Polski, a także szerokiego spektrum turystów z całej Europy – powiedział Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

– Cieszymy się bardzo, iż od sezonu „Lato 2020” pasażerowie podróżujący z Warszawy-Modlin zyskają jeszcze więcej nowych kierunków w najniższych cenach. Nasz rekordowy rozkład lotów z tego popularnego lotniska będzie liczył aż 51 tras, w tym 3 nowe – do Charkowa, Pafos oraz Tel Awiwu– powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

Jak czytamy w przesłanym komunikacie, Ryanair zwiększy także liczbę samolotów, które na stałe bazują na modlińskim lotnisku. Od 2020 roku będzie ich już 7.

Z informacji przewoźnika wynika, że planuje on 7 proc. wzrost przewozów i obsłużenie 3 mln 200 tys. pasażerów z lotniska Warszawa-Modlin w 2020 roku.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close