ReklamaKomunikacjaLegionowskiMazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

Region: Ponad 62 mln podróżnych. Koleje Mazowieckie podsumowują 2019 rok

Reklama

Ubiegły rok okazał się rekordowym dla Kolei Mazowieckich. Przewoźnik przewiózł w ciągu ostatnich 12 miesięcy ponad 62 mln podróżnych. To o ponad 2 mln więcej niż rok wcześniej.

Reklama

Koleje Mazowieckie pod względem liczby przewożonych podróżnych są w lepszej formie niż rok temu, co zawdzięczamy podróżnym, którzy docenili naszą ofertę. Cieszy nas, że mimo wciąż trwających modernizacji, które skutecznie utrudniają nam skonstruowanie takiego rozkładu jazdy, jaki byśmy chcieli, pozostają lojalni i wybierają nas jako środek transportu w swoich codziennych podróżach do pracy, na uczelnie, podczas załatwiania wszelkiego rodzaju spraw, gdzie liczy się sprawne przemieszczanie po Mazowszu. Z pewnością ważnym aspektem było zwiększenie pracy eksploatacyjnej na większości obsługiwanych przez nas linii, co oznacza tyle, że zwiększyła się liczba uruchamianych przez nas połączeń, a tym samym oferta była bogatsza – powiedział Robert Stępień, prezes Kolei Mazowieckich.

W całym 2019 roku Koleje Mazowieckie przewiozły 62,1 mln pasażerów. W roku 2018 było ich ponad 2 mln mniej. Tak dobry wynik plasuje mazowiecką spółkę w czołówce przewoźników kolejowych w kraju.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close