Reklama

KomunikacjaMazowsze - wiadomości z regionuWiadomości

Region: Nowe połączenie z modlińskiego lotniska. Od 3 sierpnia polecisz do Wiednia

Reklama

Korzystając z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin możemy już wybrać się do Wiednia. W poniedziałek (3.08) oficjalnie zainaugurowano nowy kierunek lotów. Nowe połączenie Modlina z Wiedniem stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira.

Reklama

Z okazji inauguracji nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Warszawy/Modlin do Wiednia do końca października w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (5 sierpnia) – czytamy w komunikacie prasowym wydanym przez linię lotniczą Ryanair.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia przez Ryanaira połączenia do Wiednia. To już druga nowość w tegorocznym sezonie letnim. 2 lipca wystartowały loty do Pafos na Cyprze. Dzięki nowym trasom zwiększamy atrakcyjność naszego lotniska dla pasażerów i partnerów, co jest szczególnie istotne w sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się rynek. Z każdym kolejnym kierunkiem odbudowujemy naszą pozycję i dajemy jasny sygnał, że polska branża lotnicza, mimo przeciwności losu, rozwija się i będzie gotowa na pasażerów, którzy mamy nadzieję coraz liczniej będą korzystać z połączeń lotniczych – powiedział z okazji uruchomienia nowego kierunku lotów Prezes Lotniska Warszawa/Modlin Leszek Chorzewski.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button