Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Region: Od niedzieli nowy rozkład jazdy pociągów. Jakie zmiany dla podróżnych z Legionowa?

Reklama

W najbliższą niedzielę (11.03) zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów obsługiwanych przez Koleje Mazowieckie oraz SKM. Zmian, dla podróżnych z terenu powiatu legionowskiego, nie będzie wiele, ale dla niektórych mogą okazać się bardzo uciążliwe. Szczególnie dotyczy to tych osób, które podróżują przez stacje Warszawa Centralna oraz Warszawa Śródmieście.

Reklama

W dniach od 11 do 18 marca w tunelu średnicowym odbywać się będą prace konserwacyjne. W związku z koniecznością wyłączenia z ruchu jednego z torów zmianie ulegnie rozkład jazdy pociągów linii SKM S3, drobnych zmian należy się spodziewać również w kursowaniu linii lotniskowej KM. Na pocieszenie możemy poinformować, że ZTM uruchomi specjalną linię SKM S20, która kursować będzie na trasie Warszawa Śródmieście – Warszawa Lotnisko Chopina.

Pasażerowie korzystający z linii SKM S9 oraz pociągów KM kursujących przez stację Warszawa Gdańska także muszą liczyć się ze zmianami. Korekcie został poddany rozkład jazdy SKM S9 i niektórych KM-ek.

Ze względu na modernizację infrastruktury ruch pociągów na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa Zachodnia (peron 8) jest nadal wstrzymany, a na Moście Gdańskim w dalszym ciągu będzie się odbywać się po jednym czynnym torze.

/red., KM, ZTM/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close