Region: List gończy za zabójcą dziennikarza z Mławy

Poszukiwany Bartosz Nowicki. Fot. KWP Radom

Funkcjonariuszom policji udało się ustalić personalia mężczyzny, który jest podejrzany o zabójstwo Łukasza Masiaka – dziennikarza z Mławy, redaktora portalu naszamlawa.pl, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę (13/14.06) w jednym z lokali w centrum Mławy. Poniżej publikujemy dane osoby poszukiwanej.

List Gończy

Bartosz NOWICKI, s. Marka
ur. 23.02.1986 r.
ostatni adres zamieszkania: Mława, ul. Zachodnia

Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo 32 – latka. Do zdarzenia doszło 14 czerwca, ok. 2.00 w nocy, w jednym z lokali w centrum Mławy. Zaatakowany, w wyniku pobicia doznał ciężkiego urazu głowy. Zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.). Ponadto, zgodnie z art. 280§2 k.p.k. , zapewniamy anonimowość osoby informującej.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer 997 lub 112 (z telefonu komórkowego).

KWP Radom

Od redakcji Legio24

Redakcja Portalu i Gazety Legio24 składa najserdeczniejsze kondolencje rodzinie i współpracownikom Łukasza Masiaka. Jego praca, w którą wkładał wiele serca potwierdzała każdego dnia jak ważne są lokalne media, które rzetelnie i na bieżąco informują o tym, co dzieje się w naszych Małych Ojczyznach. Łukaszu, spoczywaj w pokoju…

Redakcja i współpracownicy
Legio 24

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Region: List gończy za zabójcą dziennikarza z Mławy"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *