Region: Film instruktażowy pomoże przy składaniu wniosku do programu “Czyste Powietrze”

Zdjęcie poglądowe, fot. pixabay.com

We wrześniu 2018 r. ruszył rządowy program Czyste Powietrze, który potrwa do 2029 r. Jego najważniejszym celem jest ograniczenie emisji do atmosfery szkodliwych substancji, które powstają na skutek ogrzewania domów jednorodzinnych słabej jakości paliwem w przestarzałych domowych piecach.

Program oferuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, są to: węzeł cieplny, pompa ciepła, kocioł gazowy kondensacyjny, kocioł olejowy kondensacyjny, ogrzewanie elektryczne, kocioł na paliwo stałe (węgiel, biomasa), jak i przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Film ma pomóc w wypełnianiu wniosków

Jak informuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w celu uproszczenia beneficjentom wypełniania wniosków zamieszczono na stronie Funduszu film instruktażowy, gdzie krok po kroku można dowiedzieć się, jak prawidłowo wypełnić wniosek.

Filmy dostępne jest także poniżej:

 
/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Region: Film instruktażowy pomoże przy składaniu wniosku do programu “Czyste Powietrze”"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *