Reklama

Biznes, praca, pieniądzeLegionowskiWiadomości

Region: Otwarcie CH HIT w Nowym Dworze później niż zakładano

Reklama

Budowa nowodworskiej Galerii Handlowej HIT przebiega bez opóźnień, choć jej otwarcie zostało przesunięte o kilka miesięcy. Nowe centrum, w którym znajdzie się 50 różnych sklepów przyjmie pierwszych klientów pod koniec wakacji. Wcześniej, bo od 20 maja na terenie przyległym do nowego kompleksu swoje podwoje otworzy znana sieć z artykułami wyposażenia mieszkań – Jysk.

Reklama

Mieszkańców powiatu legionowskiego, którzy ze zniecierpliwieniem oczekują otwarcia nowej galerii handlowej w Nowym Dworze Mazowieckim informujemy, że jej budowa przebiega bez opóźnień, jednak z powodu czasu jaki potrzebny jest najemcom na przygotowanie lokali jej otwarcie nastąpi później niż planowano, bo 25 sierpnia. Terminowo, bo 20 maja otworzy się tylko sklep duńskiej sieci salonów z artykułami wyposażenia mieszkań – Jysk, który znajduje się w parku handlowym przyległym do CH HIT.

Roboty budowlane na ukończeniu

Niebawem rozpoczną się prace przy porządkowaniu terenu wokół galerii takie jak nasadzanie krzewów, wykonanie trawników i porządkowanie terenu parkingu. Wszystkie większe powierzchnie zostały już wynajęte znanym sieciowym markom. Pierwsi najemcy odebrali już lokale i rozpoczynają ich wykańczanie. – Obecnie galeria skomercjalizowana jest w 90%. Ten wynik świadczy o sukcesie naszej inwestycji – komentuje Marek Mikuśkiewicz Jr, Członek zarządu Nomar sp.z o.o – Do wynajęcia pozostały mniejsze lokale, z których część przeznaczyliśmy dla lokalnych przedsiębiorców z Nowego Dworu i okolic – dodaje Mikuśkiewicz Jr.

Spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami

W sobotę (16.04) o godz. 11.00 na terenie budowy odbędzie się spotkanie dla wszystkich zainteresowanych otwarciem swojego sklepu w Galerii HIT.

– Zapraszamy nie tylko lokalnych przedsiębiorców, którzy prowadzą już tego typu działalność, a chcieliby swój sklep/punkt otworzyć lub przenieść do HITu, ale także wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z handlem. Wiele znanych sieci handlowych chce otworzyć swoje punkty w naszej galerii i poszukuje lokalnych partnerów, a my chcemy taką współpracę wszystkim chętnym umożliwić – mówi Mikuśkiewicz Jr.

Podczas spotkania przedstawiciele inwestora zaprezentują także obiekt oraz odpowiedzą na pytania uczestników.

Jakie sklepy w Galerii HIT?

Zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Gen. Thommee i Warszawskiej Galeria HIT ma pomieścić między innymi lokale takich marek jak : MarcPol, H&M, CCC, Rossmann, czy JYSK. Nie zabraknie także popularnych sklepów sieci PEPCO, KIK, Smyk oraz EMPIK.

Będą salony operatorów telefonii komórkowej, salonik z prasą, pralnia, a także salon fryzjerski i myjnia samochodowa. Całość oferty ma dopełnić stacja benzynowa. Aktualnie trwają również rozmowy nad przeniesieniem z innego punktu w Nowym Dworze do CH HIT dużego sklepu z artykułami RTV AGD. W sumie w galerii zadomowi się 50 różnych sklepów.

Osoby, które przy okazji zakupów będą chciały coś zjeść otrzymają do dyspozycji dwie restauracje, lodziarnię, kawiarnię i McDonalds’a.

Inwestorem GH HIT jest MarcPol.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

13 razy komentowano

 1. a ja sie nie ciesze Mareczek Wielki oszust i złodziej doprowadził moja Firmę do bankructwa wcześniej czy ktoś mu jaja odszczeli

 2. A czy jakieś atrakcje w ten dzień otwarcia bedą ? Chętnie wybrałabym się z rodzinką, i na małe zakupy a potem do macdonalda na sheyka i hamburgera:)

 3. Ja tam się cieszę z otwarcia galerii 🙂 Będzie blisko:) Najbardziej sie cieszę ze smyka i H&M

 4. Ruszy 25 sierpnia, a porządki już trwają, widziałam jak sadzili zieleń i inne kwiatki.

 5. Nie ma co narzekać w końcu mamy wtorkowo-czwartkowo-sobotnie targowisko miejskie, dwa Lidle i dwa Kauflandy. Jest nam czego zazdrościć 🙂

 6. Realista może masz i rację. Jak sobie przypomnę wywody na forum po otwarciu Lidla w Legionowie to przestaję się już czemukolwiek dziwić
  Legionowo przespało szansę,po otwarciu wielkiej galerii na Białołęce i NDM budowa tej która miała powstać przy torach mija się już z celem
  Mieszkańców Legionowa od dawna wytresowano tak że na większe zakupy jedzie się do Warszawy
  Może stąd ta histeria po otwarciu Lidla ????

 7. @Daro na Białołęce każda osiedlowa ulica jest szersza niż główna arteria w Legionowie a i ogólnie miejsca jest więcej pod budowę. Poza tym jest tam więcej osób myślących głową 😉
  W Legionowie większość obszarów posiada właściciela i cokolwiek by nie budować to albo teren prywatny, albo brak dojazdu albo sprzeciw sąsiedztwa. Po prostu w Legionowie nie ma miejsca na takie centra handlowe. Inwestycja przy ul.Piłsudskiego to moim zdaniem nieporozumienie, które zakorkuje totalnie centrum. Może na tych łąkach vis a vis obwodnicy Jabłonnej przy Warszawskiej mogło by powstać albo wzorem centrum WW (Wileńska) przy stacji PKP. Klienci będą mieli blisko z okolic na zakupy 🙂

 8. No jak 50 sklepów to będzie gdzie się wybrać:) Mam nadzieje że z zaparkowaniem nie będzie problemu to już w ogóle będzie bomba:)Słyszałam że macdonald też ma być to wtedy będzie można spokojnie między zakupami coś zjeść:)

 9. Co chcecie to mówcie ale taka galeria powinna od dawna funkcjonować w Legionowie
  Co takiego jest w tym mieście że Galeria może powstać w NDM, może powstać na Białołęce tylko nie w Legionowie

 10. 50 sklepów?Nieźle się zapowiada, przyznam, że z niecierpliwością czekam na otwarcie.

 11. Ja trzymam kciuki że wszystko uda im się zakończyć 🙂 Nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli:) Ale latem też fajnie co na lody zdążymy i na małe zakupy do smyka idealnie na rozpoczęcie roku szkolnego:)

 12. Czu inwestycja napewno ruszy, bo mam obawy patrząc na Marcpol przy Leśnej?

 13. Ciekawe czy uporządkują teren wzdłuż wały prz Narwii , dziekie krzaczory że aż strach będzie wyjść z zakupami://

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close