Przyjmowanie PIT-ów nie tylko w Urzędzie Skarbowym

Ostatni tydzień kwietnia to zarazem ostatni tydzień na złożenie rocznego zeznania podatkowego. Podobnie jak miało to miejsce w latach ubiegłych, część z nas zostawiła ten obowiązek na ostatnią chwilę. To właśnie dla nich legionowski Urząd Skarbowy przygotował dodatkowe punkty przyjmowania rocznych zeznań podatkowych. Punkty te pracować będą od najbliższej środy (28 kwietnia) do piątku (30 kwietnia) i będą znajdowały się we wszystkich gminach powiatu legionowskiego.

W Serocku, Nieporęcie i Wieliszewie pracownicy Urzędu Skarbowego będą przyjmowali PIT-y w siedzibach urzędów gmin, w godzinach od 9:00 do 15:00. W Jabłonnie punkt będzie zorganizowany w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Sportu, przy Modlińskiej 102. Będzie czynny w środę i czwartek od 9:00 do 15:00 i w piątek od 9:00 do 14:00.

W Legionowie, w siedzibie Urzędu Skarbowego przy ulicy Piłsudskiego 43C będzie można składać PIT-y od dziś (26 kwietnia) do czwartku (29 kwietnia)  do godziny 18:00, a w piątek (30 kwietnia) do godziny 20:00.

(źródło: US Legionowo, foto: interia.pl)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Przyjmowanie PIT-ów nie tylko w Urzędzie Skarbowym"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *