Reklama

Artykuł SponsorowanyDobrze Wiedzieć!

Przygotowania bukmacherów do Olimpiady 2020 – najważniejszej imprezy w świecie sportu

Reklama

Miłośnicy sportu na pewno wciąż jeszcze żyją wyjątkową atmosferą zakończonego Euro 2020. Jednak już za rogiem czeka kolejne wielkie wydarzenie, czyli Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Zdaniem wielu osób jest to najważniejsza impreza w świecie sportu. Rzeczywiście nie sposób się z tym nie zgodzić. Co prawda, tegoroczne igrzyska będą upływać pod znakiem pandemii oraz specjalnych środków ostrożności. Niemniej żadne okoliczności nie powinny umniejszać czysto sportowych emocji. W jaki sposób media oraz bukmacherzy szykują się na nadchodzące igrzyska?

Reklama

Nowy regulamin i ograniczenia, czyli media na IO 2020

Sytuacja epidemiologiczna w Japonii skłoniła miejscowe władze do wprowadzenia daleko idących ograniczeń dla sportowców oraz dziennikarzy. Ich celem jest ograniczenie ryzyka pojawienia się zakażeń na terenie wioski olimpijskiej. Wprowadzone przepisy zakładają, że dziennikarze będą musieli korzystać ze specjalnej aplikacji GPS. Ma ona pomóc władzom w monitorowaniu ich lokalizacji. Oprócz tego wszelkie działania logistyczne odbędą się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Oczywiście dziennikarze i reporterzy muszą dodatkowo pamiętać o noszeniu maseczek w miejscach publicznych.

Niestety, Olimpiada 2020 będzie imprezą odbywającą się bez udziału kibiców. Japońskie władze zadecydowały, że na obiektach sportowych mogą przebywać wyłącznie zawodnicy, akredytowani dziennikarze i inne osoby upoważnione.

IO 2020 – przygotowania bukmacherów

Dyscypliny olimpijskie dość późno zagościły w świecie zakładów sportowych. Bukmacherzy przez lata opierali swoją ofertę na piłce nożnej i innych popularnych sportach. Trzeba jednak przyznać, że obecnie dyscypliny olimpijskie cieszą się sporym zainteresowaniem wśród pasjonatów obstawiania. Kiedyś typowanie takich zawodów było uznawane za dość niszowe, natomiast teraz większość graczy deklaruje chęć obstawiania rywalizacji na IO 2020.

Nic więc dziwnego, że bukmacherzy również muszą przygotować się do nadchodzących igrzysk. Na czym polegają ich przygotowania? Podstawowym aspektem jest w tym przypadku dostosowanie oferty zakładów. Koniec końców w czasie IO 2020 odbędzie się kilkaset różnych zawodów. Tym samym bukmacherzy muszą przygotować naprawdę specjalną ofertę, która będzie obejmować większość olimpijskich dyscyplin.

Drugim istotnym aspektem są zaawansowane działania marketingowe. Niepisaną zasadą w świecie zakładów sportowych jest to, że bukmacherzy przy okazji wielkich imprez oferują graczom najkorzystniejsze bonusy. Z tego względu pasjonaci obstawiania bardzo uważne śledzą wszystkie nowości na rynku zakładów. Niektórzy gracze przeprowadzają nawet samodzielne porównanie bonusów bukmacherskich. Dzięki temu mogą sprawdzić, która firma zaproponuje im najlepszą ofertę startową.

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio rozpoczną się 23 lipca. Tym samym bukmacherzy lada moment odkryją wszystkie karty i zaprezentują pełną ofertę zakładów dotyczących olimpijskich zmagań!

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button