Prezent od podoficerów wojsk lądowych

W ten świąteczny czas wszystkim udziela się nastrój magii Świąt Bożego Narodzenia. W takiej atmosferze odbyło się spotkanie kadetów Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych z Zegrza w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Na sali audytorialnej Centrum w piątkowe popołudnie zgromadzili się mali pacjenci w oczekiwaniu na prezent, jaki został przygotowany przez kadetów kursu muzyków orkiestr wojskowych SPWL w Zegrzu.

Prezent był nietypowy, ale jakże efektowny, pozwalający przenieść się w czasie, wywołać pozytywne emocje. A wszystko to dzięki muzyce w doskonałej aranżacji i wspaniałemu wykonaniu kadetów. Baśń o królowej śniegu opowiedziana muzyką oraz wiązanka kolęd
wywarła ogromne wrażenie nie tylko na dzieciach. Swoje wyrazy uznania wraził gość honorowy spotkania, jakim była Pierwsza Dama Pani Anna Komorowska. Sprawcami tego wspaniałego wydarzenia były fundacje „Nasze Dzieci” oraz „Urszuli Jaworskiej”, z którymi Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych w Zegrzu utrzymuje kontakt i wspiera w realizacji wielu szczytnych celów. Autorami aranżacji przedstawienia byli kadeci szer. kadet. Krzysztof Nardowski, a orkiestra grała pod batutą szer. kadeta. Antoniego Baszaka.

foto: Starostwo Powiatowe w Legionowie

Jak wspomniał komendant SPWL Zegrze st. chor. sztab. Andrzej Wojtusik cały koncert to prezent od Podoficerów Wojsk Lądowych, ponieważ to nie pierwszy koncert w CZD, który był wspierany przez pomocnika dowódcy do spraw podoficerów st. chor. sztab. Jarosława Kołacza oraz przy pełnym poparciu D-cy Wojsk Lądowych gen. broni. Zbigniewa Głowienki

(źródło: Starostwo Powiatowe w Legionowie)

REKLAMA

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Prezent od podoficerów wojsk lądowych"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *