ReklamaNajważniejsze

Poszukują pracowników do szpitali tymczasowych. Można się zgłosić przez internet

Reklama

W związku z trwającą epidemią i dużą liczbą osób zakażonych, w całym kraju powstają tak zwane szpitale tymczasowe. Niestety brakuje w nich rąk do pracy – lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, czy salowych. Duże zapotrzebowanie kadrowe skłoniło Mazowiecki Urząd Wojewódzki do uruchomienia specjalnej strony internetowej, dzięki której można zgłosić swoją kandydaturę do pracy w nowych placówkach. Jak to zrobić?

Reklama

Dołącz do pracy w szpitalach tymczasowych w województwie mazowieckim! Poszukiwani są lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, opiekunowie medyczni, salowe, pracownicy obsługi technicznej. Mazowiecki Urząd Wojewódzki uruchomił stronę internetową szpitaltymczasowy.waw.pl, na której możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na stronie znajdziesz także informacje na temat zasad kierowania do pracy przy zwalczaniu epidemii oraz dane kontaktowe – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Urząd Wojewódzki.

Jak informują urzędnicy, w szpitalach tymczasowych w województwie mazowieckim będą leczeni pacjenci z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.

Osoby zatrudnione przy zwalczaniu epidemii otrzymają dodatek do pensji w wysokości 100 proc. obecnego wynagrodzenia.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close