Powiatowe Obchody Święta Policji!

Legionowscy policjanci chcąc obchodzić swoje święto wspólnie z mieszkańcami zorganizowali w tym roku uroczystości 24 lipca pod hasłem „Bądź Bezpieczny Na Drodze”.

W najbliższą sobotę nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Już od 10-tej na ulicy Jagiellońską 26B pod budynkiem Komendy Powiatowej Policji będzie można świętować razem z naszymi stróżami prawa ich święto.

Po raz pierwszy w tym roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zorganizowali dla wszystkich mieszkańców naszego powiatu obchody Święta Policji. Impreza pod nazwą „Bądź Bezpieczny Na Drodze” kryje w swojej nazwie moc atrakcji przewidzianych nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla wszystkich dorosłych mieszkańców naszego miasta i okolicznych miejscowości.

Egzamin na kartę rowerową, gry i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami promujące szeroko pojęte bezpieczeństwo, kontrola wyposażenia rowerów i uzupełnianie brakujących elementów oświetlenia, pokaz ratownictwa medycznego, symulator zderzeniowy, pokaz tresury psów policyjnych oraz wiele, wiele innych atrakcji będą czekać na Państwa już w najbliższą sobotę na ulicy Jagiellońskiej 26B przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji.

info : podkom. Robert Szumiata Oficer Prasowy KPP w Legionowie


Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Powiatowe Obchody Święta Policji!"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *