Poszerzenie floty firmowej – czy warto wynajmować samochód firmowy?

Fot. pixabay.com, CC0 Public Domain

Prowadzisz biznes usługowy, który wymaga mobilności? Nie chcesz brać kolejnego kredytu samochodowego? Rozważ powiększenie swojej własnej floty samochodowej o auta z wypożyczalni.

Twój biznes wymaga rozwoju, a Ty czujesz, że nie masz wystarczających środków na zakup kolejnych samochodów? Nie chcesz się już martwić tym jak zdobyć koleje auto do przewiezienia towarów do klientów? Nic prostszego! Zamiast zastanawiać się nad kolejnym kredytem i kalkulować kolejne koszty, sprawdź co może Ci zaoferować wypożyczalnia samochodów osobowych. Długoterminowy wynajem samochodu to bardzo dobre i tańsze rozwiązanie dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw, które stawiają na nowoczesną i wygodną codzienność dla swoich klientów oraz cenią komfort użytkowania.

Łatwość skorzystania z takiego rozwiązania, stałe, miesięczne opłaty oraz duży wybór aut to gwarancja zadowolenia dla właściciela każdej firmy. Przede wszystkim długoterminowy wynajem samochodu to gwarancja zakupionych ubezpieczeń, a więc i większe bezpieczeństwo podróżowania. Dodatkowo to także spokojna głowa podczas podróżowania i rozbudowana usługa Assistance w przypadku stłuczek lub poważniejszych wypadków. Komfortowe wyposażenie, klimatyzacja, nawigacja GPS a także możliwość założenia boxu dachowego to jedne z wielu korzyści, które czynią codzienność łatwiejszą do zniesienia. W związku z tym długoterminowy wynajem samochodu firmowego naprawdę się opłaca i jest to o wiele bardziej korzystne rozwiązanie niż kolejny kredyt czy leasing.

Możliwość rozbudowy firmowej floty samochodowej w porównaniu z dodatkowymi usługami wypożyczalni, niskimi cenami za wynajem samochodu oraz szeroką ofertą aut to spore ułatwienie dla wielu przedsiębiorców i ich klientów. W związku z tym zdecydowanie warto skłonić się ku takiej opcji, szczególnie jeśli chcesz mieć do dyspozycji różnego rodzaju auta i lubisz je testować pod wieloma względami. Skorzystanie z oferty dobrej wypożyczalni samochodów w Warszawie to gwarancja bogatego wyposażenia wynajmowanych aut, co jest naprawdę wielkim ułatwieniem podczas miejskich podróży jak i na dalekich trasach.

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Poszerzenie floty firmowej – czy warto wynajmować samochód firmowy?"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *