Reklama

Na sygnale

Pościg na ulicach Pomiechówka

Reklama

Policjanci z nowodworskiej komendy zatrzymali podczas pościgu 36-letniego Artura Ł., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o nielegalne posiadanie broni palnej. Mężczyzna wpadł z pistoletem podczas kontroli drogowej. 36-latkowi grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Reklama
foto: KPP Nowy Dwór Maz.

Wszystko wydarzyło się w miniony poniedziałek (22.10) wieczorem. Policjanci z ruchu drogowego na terenie Pomiechówka zatrzymali do kontroli osobowego forda. Kiedy jeden z funkcjonariuszy podchodził do pojazdu, kierowca gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast przystąpili do pościgu.

Do akcji dołączyli się policjanci z wydziału kryminalnego. Mężczyzna uciekał ulicami Pomiechówka z nadmierną prędkością. Kiedy funkcjonariusze utworzyli blokadę, kierowca zatrzymał się i chciał uciekać pieszo . Wtedy został obezwładniony i zatrzymany. Podczas przeszukania samochodu policjanci ujawnili w bagażniku zawiniętą w koc długą broń palną. Obok leżały dwa pudełka, w których znajdowało się 100 szt. amunicji.

Artur Ł. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mężczyzna nie posiadał na przewożoną broń zezwolenia. Wczoraj (24.10) sprawa trafiła do prokuratury. Tam Artur Ł. usłyszał zarzut nielegalnego posiadania broni palnej. Artur Ł. przyznał się do zarzucanego czynu, a prokurator zastosował wobec niego dozór policji.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close