Ponad 7 mln na dotacje!

Związek Stowarzyszeń „Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego” zaprasza przedstawicieli sektorów publicznego, gospodarczego i społecznego oraz parafii z gmin Dąbrówka, Jabłonna, Nieporęt, Radzymin, Serock, Somianka i Wieliszew zainteresowanych składaniem wniosków na rozwój przedsiębiorczości, odnowę obiektów architektury sakralnej i inne działania dotyczące podnoszenia jakości życia w regionie Jeziora Zegrzyńskiego na szkolenia, które odbędą się w następujących miejscach i terminach:

fot. sxc.hu

1) 11 marca 2013 r. (poniedziałek) w godz. 10:00-16:00, sala konferencyjna w Urzędzie Miasta i Gminy Serock, ul. Rynek 21, 05-140 Serock.

Tematyka: Małe Projekty, Odnowa i Rozwój Wsi. Szkolenie adresowane jest do sektora publicznego, społecznego i parafii.

2) 12 marca 2013 r. (wtorek) w godz. 9:00 – 15:00, sala widowiskowa w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach, ul. Stanisława Moniuszki 2 (róg Nowodworskiej),
05-119 Legionowo.

Tematyka: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Małe Projekty – realizowane przez przedsiębiorców. Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców, rolników i sektora społecznego.

Czas trwania szkoleń wynosi 6 godzin. Dla uczestników przewidziano poczęstunek. Zamiar udziału należy zgłosić do 8 marca 2013 r. do godziny 14:00, e-mailem na adres [email protected], lub telefonicznie pod numer (22) 764 04 13 podając imię, nazwisko i miejscowość zamieszkania oraz telefon i e-mail. Więcej informacji
na stronie: www.partnerstwozalewu.org.pl

/UG Jabłonna/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Ponad 7 mln na dotacje!"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *