Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionuNa sygnale

Pomiechówek: Ukradli drzewa z prywatnego lasu

Reklama

Policjanci z Pomiechówka zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o nielegalny wyrąb i kradzież drzewa. 31-letni Krzysztof S., 19-letni Mateusz B. oraz 18-letni Jakub B., mieszkańcy powiatu nowodworskiego usłyszeli już zarzuty. W sumie ich łupem padło 18 szt. drzew wyciętych w prywatnym lesie na terenie gm. Pomiechówek. Podejrzanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Na posterunek w Pomiechówku zgłosiła się kobieta, która powiedziała policjantom, że z jej prywatnego lasu nieznany sprawca dokonał wyrębu 18 szt. drzew o wartości ponad 600 zł. Natychmiast do wyjaśnienia sprawy przystąpili miejscowi mundurowi.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież drzew. W trakcie przeszukania policjanci odnaleźli pocięte już drewno. W toku dochodzenia okazało się, że 31-latkowi pomagało w kradzieży jeszcze dwóch mężczyzn: 18-letni Jakub B. i 19-letni Mateusz B.

Wszyscy usłyszeli zarzut nielegalnego wyrębu i kradzieży drzewa z lasu. Podejrzanym grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close