Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionuNa sygnale

Pomiechówek: Atakował kobiety i zabierał im torebki

Reklama

Policjanci z Pomiechówka zatrzymali 40-letniego Tomasza O., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o dokonanie czterech rozbojów. Mężczyzna prawdopodobnie atakował kobiety na terenie gm. Pomiechówek i zabierał wartościowe przedmioty. 40-latek usłyszał 3 zarzuty rozboju i jeden jego usiłowania. Decyzją prokuratora trafił pod dozór policji. Podejrzanemu grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Pod koniec września tego roku, na terenie Pomiechówka nieznany sprawca zaatakował kobietę. Chwytając za twarz i szarpiąc zabrał pokrzywdzonej torebkę. Sprawa trafiła na miejscowy posterunek policji. Funkcjonariusze przystąpili do wyjaśnienia tego zdarzenia.

W trakcie dochodzenia policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanego o dokonanie rozboju. W dalszym ciągu czynności okazało się, że 40-letni Tomasz O., prawdopodobnie dokonał jeszcze dwóch rozbojów w 2011 roku. W tym czasie również usiłował dokonać tego przestępstwa. Działanie podejrzanego było zawsze takie samo. Prawdopodobnie atakował idące samotnie kobiety, szarpał je, bądź uderzał i zabierał torebki.

Prokurator po zapoznaniu się z aktami sprawy zastosował wobec Tomasza O., dozór policji.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close