Policjant ranny w Legionowie czuje się lepiej

Policjant, który wczoraj (10.06) został ranny podczas nieudanej próby ucieczki więźnia spod legionowskiej przychodni czuje się już lepiej. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, choć uraz głowy był poważny.

fot. KPP Nowy Dwór Maz.

fot. KPP Nowy Dwór Maz.

Policjant został mocno uderzony drzwiami od samochodu przez młodego więźnia, który na zlecenie prokuratury miał być przebadany w legionowskiej poradni zdrowia psychicznego, mieszczącej się w przychodni NZOZ Legionowo. Chwilę po ataku na policjanta więzień zbiegł do pobliskiego parku, gdzie został ujęty przez innych, uczestniczących w konwoju funkcjonariuszy. Podczas krótkiego pościgu zostały oddane także strzały ostrzegawcze.

Niestety nie wiadomo z jakiego więzienia przywieziono skazańca na badania do Legionowa i dlaczego właśnie tutaj. – Nie możemy udzielić takiej informacji – przyznaje w rozmowie z Legio24 rzecznik KSP.

Wczorajsze wydarzenie w Legionowie odbiło się głośnym echem w całej Polsce. Informowały o nim wieczorem między innymi Radio RMF FM, Portal RMF24 oraz WP.pl. Legio24 dowiedziało się o sprawie poprzez platformę ..::NEWS KONTAKT::.. stworzoną dla naszych czytelników chcących podzielić się ciekawymi informacjami z innymi.

Przeczytaj też: Legionowo: Więzień chciał uciec. Ranił policjanta

/wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Policjant ranny w Legionowie czuje się lepiej"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *