ReklamaLegio EduLegionowskiWiadomości

Policjanci z Nieporętu edukowali plażowiczów

Reklama

Nieporęccy policjanci edukowali osoby, które piękną pogodę postanowiły spędzić na Dzikiej Plaży. Funkcjonariusze rozdawali ulotki i przekazywali informacje związane z bezpieczeństwem nad wodą. Akcja była częścią kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, asp. sztab. Marek Balcerzak i asp. sztab. Mariusz Katrwat z nieporęckiego komisariatu przede wszystkim rozmawiali z plażowiczami. Tematem tych rozmów było bezpieczeństwo nad wodą i ryzyko płynące z nieodpowiednich zachowań – brak rozsądku podczas kąpieli, zażywania narkotyków, czy spożywania alkoholu. W sposób szczególny funkcjonariusze zachęcali rodziców do zakładania dzieciom opasek – identyfikatorów. Dziecko z taką opaską, w razie zgubienia, można szybko odnaleźć i przekazać opiekunom.

Policjanci rozdawali także specjalne ulotki, które zostały wydane jako element akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” oraz informowali o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Fajna akcja, ale chyba zapomniano o aktualnie obowiązujących przepisach dotyczących maseczek, na zdjęciu nie widać nikogo w maseczce, nawet Panowie Policjanci jakby zapomnieli o pandemii 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close