Policjanci z Francji i Niemiec z wizytą w Legionowie

Wczoraj (11.04), w legionowskiej komendzie goszczono przedstawicieli Policji z Francji i Niemiec. Policjanci zwiedzili komendę, obejrzeli przygotowaną specjalnie dla nich prezentację multimedialną oraz wymienili doświadczenia.

fot. KPP Legionowo

Wczoraj o godz. 10 delegacja Policji z Francji i Niemiec  była gościem Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie nadkom. Pawła Piaseckiego.  Zagraniczni policjanci przyjechali do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie jednakże byli także zainteresowani odwiedzeniem Komendy Powiatowej Policji  i poznaniem zasad jej funkcjonowania.

Zwiedzanie pomieszczeń jednostki, pomieszczeń dla osób zatrzymanych, obejrzenie prezentacji multimedialnej i rozmowy na temat różnic w pracy  policjanta francuskiego, niemieckiego i polskiego – tak przedstawiał się program pobytu gości  w legionowskiej komendzie.

Na koniec  nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnych pamiątkowych zdjęć i wymiany drobnych upominków.

/KPP Legionowo/

2 razy komentowano artykuł "Policjanci z Francji i Niemiec z wizytą w Legionowie"

  1. AndżinSan | 14/04/2013, godz. 07:29 |

    Legionowska komenda nie jest akurat najlepszą wizytówką polskiej policji….. Po tej wizycie zagraniczni policjanci mogą nabrać złych nawyków

  2. MOŻE POLICJANCI Z FRANCJI I NIEMIEC POMOGĄ USTALIĆ KTO ZAMIENIŁ PRÓBKI KRWI PIJANEGO WÓJTA I RADNEGO Z NIEPORĘTU, PODMIENIONE PRZEZ LOKALNĄ POLSKĄ POLICJĘ….. BO NASI POLICJANCI NIGDY TEGO NIE USTALĄ, PRAWDA ???

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *