Reklama

LegionowskiNa sygnale

Policja ujęła drugiego uczestnika pościgu

Reklama

Legionowscy kryminalni zatrzymali drugiego z mężczyzn który na początku stycznia wspólnie z 26-letnim obywatelem Rosji ukradł Fiata Uno. 33-letni Piotr Dz. wraz ze swoim kompanem nie zatrzymali się do kontroli drogowej, a w trakcie ucieczki próbowali zepchnąć z drogi radiowóz i przejechać interweniujących policjantów. 33-leni kierowca był także poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

fot. KPP Legionowo

Sprawa miała swój początek 5 stycznia rano na ulicy Aluzyjnej na warszawskiej Białołęce. Tam właśnie stołeczni policjanci próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę Fiata Uno. Mężczyzna nie zareagował jednak na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy i zaczął uciekać ulicą Modlińska w kierunku Legionowa. Policjanci ruszyli w pościg.

O pościgu pisaliśmy TUTAJ oraz TUTAJ

Wtedy kierowca fiata zbiegł. Dzięki zakrojonym na szeroką skalę działaniom operacyjnym wczoraj (06.02) legionowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę w jego warszawskim mieszkaniu. To 33-letni Piotr Dz. poszukiwany także listem gończym przez sąd rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za kradzieże i włamania. Kiedy policjanci zapukali do drzwi jego mieszkania 33-latek chcąc uciec bez namysłu wyskoczył przez okno balkonowe na parterze. Nie spodziewał się jednak że i tam będą już na niego czekać policjanci.

Sprawa Piotra Dz. po raz kolejny znajdzie swój finał w sądzie.

/KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close