Policja szuka świadków wypadku, w którym zginął 10-letni chłopiec

fot. KPP Legionowo

3 stycznia na ulicy Zegrzyńskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierowca Forda Transita na przejściu dla pieszych potrącił 10-letnie dziecko. Chłopiec na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Prokuratura Rejonowa w Legionowie prosi o kontakt osoby, które były świadkami tego wypadku.

fot. KPP Legionowo

Do tego tragicznego zdarzenia drogowego doszło 3 stycznia około godziny 17-stej na drodze krajowej nr 61, w miejscowości Jabłonna. 10-latek chcąc na przejściu dla pieszych przedostać się na drugą stronę jezdni został potrącony przez kierowcę Forda Transita. Na skutek odniesionych obrażeń dziecko poniosło śmierć na miejscu. W związku z prowadzonym śledztwem Prokuratura Rejonowa w Legionowie zwraca się z prośbą o kontakt osobisty lub telefoniczny do osób, które były świadkami tego tragicznego zdarzenia.

Informacje można przekazać osobiście policjantom z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, przy ulicy Jagiellońskiej 26B. Można to zrobić także telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 dzwoniąc na nr 22/604-83-72 lub całodobowo oficerowi dyżurnemu policji dzwoniąc na nr 997 z telefonu stacjonarnego i 112 z telefonu komórkowego.

/KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Policja szuka świadków wypadku, w którym zginął 10-letni chłopiec"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *