Reklama

Legio EduListy do redakcji

Podziękowania dyrekcji ZSO nr 2 w Legionowie

Reklama

Poniżej publikujemy list Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie:

Reklama

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragnę Państwa poinformować o sukcesie naszej szkoły – Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, jaki wspólnie odnieśliśmy w konkursie organizowanym przez PEKAES POMAGA, pt.: „CSR – DZIESIĘĆ NA DZIESIĘĆ”, w którym nagrodą główną jest remont (lub doposażenie biblioteki szkolnej) o wartości 10 tys. złotych netto. Zgodnie z Regulaminem, biblioteki, które uzyskały najwyższą liczbę głosów, w tym nasza, zostaną wyremontowane do końca 2016 roku.

Dzięki ogromnemu wsparciu społeczności lokalnej znaleźliśmy się na liście 11 zwycięskich bibliotek z całej Polski, które wzięły udział w projekcie. Doceniam trud i zaangażowanie osób, które w codziennie, wytrwale od 15 października aż do 5 listopada, do ostatnich godzin trwania konkursu, oddawały swoje głosy na naszą bibliotekę w ZSO 2 w Legionowie. Do samego końca toczyła się zażarta walka o zajęcie premiowanego remontem miejsca w rankingu. Zwyciężyliśmy, dzięki Państwa zaangażowaniu i życzliwości, dzięki temu, że przyświecał nam jeden, wspólny cel. To wielka wspólna sprawa i wspólna zasługa.

Dlatego też w imieniu własnym i całej Społeczności Szkolnej serdecznie dziękuję: władzom miasta, lokalnym mediom, zaprzyjaźnionym szkołom, uczniom, rodzicom i mieszkańcom miasta, za wszystkie oddane głosy, za rozpropagowanie akcji na szeroką skalę, olbrzymie zaangażowanie i wytrwałość w monotonnym i uciążliwym czasie głosowania.

Szczegółowe informacje na temat przebiegu konkursu, oficjalne wyniki oraz lista zwycięskich bibliotek dostępne są na stronie: www.pekaespomaga.pl

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor szkoły
Maria Serdeczna

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close