Reklama

LegionowskiWiadomości

W pobliżu Legionowa wyrośnie kolejna wielka galeria handlowa

Reklama

64 tys. mkw. powierzchni handlowej, 2,3 tys. miejsc parkingowych i przestrzeń spacerowa na „zielonym dachu” – to główne atuty powstającego w pobliżu Legionowa nowego centrum handlowego. Galeria Północna zostanie uroczyście oddana do użytku już za rok na warszawskiej Białołęce. Wiadomo jakie sklepy się w niej znajdą.

Reklama

Nie tak dawno w Legio24.pl pisaliśmy o budowie nowego centrum handlowego w Nowym Dworze Mazowieckim, a już docierają do nas szczegóły kolejnej tego typu inwestycji, tym razem w Warszawie. Na Białołęce, graniczącej bezpośrednio z powiatem legionowskim powstaje bowiem jedno z największych centrów handlowych w stolicy – Galeria Północna. Galeria udostępni najemcom ponad 64 000 mkw. powierzchni, a klientom 2 300 miejsc parkingowych i przestrzeń spacerową na zielonym dachu. Do grona najemców  powstającego jeszcze centrum dołączyły już znane marki takie jak np. Empik, Smyk, H&M, Wólczanka, Vistula, W. KRUK, Reserved, House, Cropp, Sinsay, MOHITO, CCC, Martes Sport, Forever 21, hipermarket Carrefour czy Cinema City. W bezpośrednim zasięgu nowego centrum handlowego mieszka – jak wyliczyli inwestorzy – 750 tys. osób. Otwarcie centrum handlowego zaplanowano mniej więcej za rok – w drugim kwartale 2017 roku.

– Wiemy, że klienci mają coraz mniej czasu i chcemy, aby wszystkie bieżące sprawy mogli załatwić w jednym miejscu. Mówimy tu m.in. o relaksie, towarzyskim spotkaniu w kawiarni, posiłku z rodziną, skorzystaniu z usług bawialni dla dzieci, banku czy pralni. W Galerii będzie m.in. klinika medyczna, duży plac zabaw dla dzieci i klub fitness. Mieszkańcy chcą mieć wpływ na powstające centrum. Dlatego już teraz, wspólnie pracujemy nad udogodnieniami, które uczynią Galerię bardziej przyjazną klientom. Przykładowo, już wkrótce będzie można skorzystać z punktów serwisowych dla rowerów na ulicy Światowida. Jest to dla nas niezwykle istotne, zdobyliśmy bowiem sympatię mieszkańców prowadząc z nimi otwarty dialog w mediach społecznościowych, uważnie przysłuchując się ich opiniom i sugestiom. Zarówno mieszkańcy, jak i władze Białołęki wspierają i wyjątkowo pozytywnie reagują na budowę Galerii. Poznaliśmy ich potrzeby, wiemy w jakich sklepach robią zakupy, jakie marki są dla nich atrakcyjne. Gdy pozyskaliśmy jedną z najbardziej znanych amerykańskich marek – Forever21, spotkaliśmy się z ich strony z ogromnym uznaniem. Z Białołęką i jej mieszkańcami jesteśmy w stałym kontakcie, są naszymi fanami i z pewnością po otwarciu będą naszymi lojalnymi klientami. – podsumowuje Jacek Wachowicz, szef działu inwestycji w GTC – firmy będącej inwestorem centrum handlowego.
Według zapowiedzi firmy odpowiedzialnej za komercjalizację Galerii Północnej ma to być najnowocześniejsze centrum handlowe w Warszawie.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

3 razy komentowano

  1. No Pan Smogorzewski ma sukces!!! Lidl stoi tam gdzie ktoś obiecał coś innego…

  2. a co z galerią handlową w Legionowie, jeśli dobrze pamiętam miała być i też była wizualizacja i opis co będzie, jakoś to się rozmyło, a Gazeta Prawna prezydentowi przydzieliła laur geniusza za sukcesy …jakie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close